Kancelaria Radcy Prawnego Kancelaria Radcy Prawnego
Mateusz Płudowski Aleksandra Płudowska
ul. Gwiaździsta 10/10/1 ul. Gwiaździsta 10/10/2
53-413 Wrocław 53-413 Wrocław
   
e-mail: m.pludowski@kppp.pl e-mail: a.pludowska@kppp.pl

 

Zgłoszeń spraw można dokonywać mailowo na adres: kancelaria@kppp.pl, telefonicznie pod numerem: 608 64 91 07 lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w dolnej części strony.

Dokumenty do analizy umów związanych z kredytem frankowym wraz z telefonem kontaktowym prosimy przesyłać na następujący adres email: m.pludowski@kppp.pl (prosimy w miarę możliwości przesyłać pliki spakowane do formatu.zip lub za pośrednictwem strony https://wetransfer.com/ ). Maksymalna wielkość pliku, który można wysłać na powyższy adres to 5 MB, w razie konieczności należy podzielić wiadomość na kilka „mniejszych”. Przed wysłaniem dokumentów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 608 64 91 07. Analiza umowy przeprowadzana przez zespół radców prawnych zawsze jest bezpłatna. Staramy się zapoznać z Państwa dokumentami w ciągu 1 dnia roboczego. W przypadku braku kontaktu po tym terminie prosimy o telefon pod wskazany wyżej numer telefonu.

Po dokonaniu analizy przesłanych dokumentów udzielimy Państwu wyczerpującej odpowiedzi w zakresie zasadności powództwa przeciwko bankowi i szans na „odfrankowienie kredytu” czy unieważnienie umowy kredytowej we frankach. Przedstawimy także ścieżkę działania oraz konsekwencje przyjętej strategii procesowej. Do każdej sprawy związanej z kredytami frankowymi podchodzimy indywidualnie.

Zajmujemy się sprawami na terenie całego kraju.

Nasza lokalizacja

Napisz do Nas