Kalkulator frankowy

Skorzystaj z naszego kalkulatora frankowicza, aby samodzielnie przeprowadzić analizę Twojej umowy kredytu we frankach szwajcarskich. Darmowy kalkulator frankowy, pozwoli Ci wyliczyć potencjalną korzyść ze sprawy sądowej. Aby przeprowadzić analizę, sugerujemy mieć w zasięgu ręki umowę kredytową, co pozwoli na szybkie uzupełnienie niezbędnych informacji wymaganych do przeprowadzenia kalkulacji.

Darmowy kalkulator frankowicza pomoże Ci uzyskać szacunkowe wyniki na podstawie informacji dotyczących Twojego kredytu. Warto jednak pamiętać, że szczegółową analizę można uzyskać tylko po przesłaniu kompletu dokumentów związanych z kredytem we frankach do naszego działu prawnego.

Dzięki kalkulatorowi dla frankowiczów, masz możliwość ocenić, które rozwiązanie jest bardziej korzystne dla Twojej sytuacji finansowej – czy będzie to unieważnienie umowy kredytowej we frankach, czy też zawarcie ugody z bankiem

Jeśli potrzebujesz dalszego wsparcia w zakresie analizy umowy kredytowej lub pomocy prawnej, nasza kancelaria prawna chętnie pomoże Ci w tym procesie.

  1

  2

  DANE UMOWY KREDYTOWEJ

  WYNIK ANALIZY

  * - pole wymagane do wygenerowania analizy Twojej umowy kredytowej

  1. Podaj nazwę banku w którym zaciągnięto kredyt. Zwróć uwagę na następstwo prawne i informację podane w nawiasach. Bank, w którym zawierano kredyt może mieć obecnie innego następcę prawnego, a co za tym idzie inną nazwę.

  2. Podaj informację o miesiącu oraz roku zaciągnięcia kredytu. Jest to niezwykle istotne z uwagi na potrzebę określenia kursu CHF z jakim uruchomiono kredyt. Jeżeli jest znana, podaj dokładną datę uruchomienia kredytu.

  3. Wybierz walutę oraz kwotę kredytu, która znajdowała się na umowie z bankiem. W zależności od rodzaju waluty Twój kredyt może być kredytem indeksowanym bądź denominowanym.

  4. Podaj okres kredytowania (w latach). Czy kredyt został już spłacony w całości? Jeżeli tak, podaj datę spłaty - jeżeli jest Ci znana.

  1

  2

  DANE UMOWY KREDYTOWEJ

  WYNIK ANALIZY

  * - pole wymagane do wygenerowania analizy Twojej umowy kredytowej

  Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że w celu zapewnienia sprawnego przekazywania dokumentów za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, maksymalny rozmiar przesłanych załączników wynosi 20MB.

  Limit przy jednorazowym wysyłaniu, wynosi 10 plików.

  W przypadku, gdy mają Państwo do przesłania większe dokumenty, serdecznie prosimy o spakowanie ich do formatu ZIP.
  Następnie, można je wysłać na jeden z poniższych adresów: m.pludowski@kppp.pl lub za pośrednictwem strony https://wetransfer.com.

  Pola oznaczone * są wymagane do wysłania formularza.

  Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka Prywatności oraz Warunki Usługi obowiązują.