Strefa Kredytobiorcy

Kontakt

Numer telefonu

+48 608 64 91 07

Email

kancelaria@kppp.pl

Biuro we Wrocławiu

ul. Gwiaździsta 10/10/1
53-413 Wrocław

Biuro w Warszawie

ul. Warecka 11/50
00-034 Warszawa

Informacja dodatkowa

Dokumenty do analizy umów związanych z kredytem frankowym wraz z telefonem kontaktowym prosimy przesyłać na następujacy adres email: m.pludowski@kppp.pl (prosimy w miarę możliwości przesyłać pliki spakowane do formatu .zip lub za pośrednictwem strony https://wetransfer.com). Maksymalna wielkość pliku, który można wysłać na powyższy adres to 5 MB, w razie konieczności należy podzielić wiadomosc na kilka „mniejszych”. Przed wysłaniem dokumentow, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 608 64 91 07. Analiza umowy preprowadzana prez zespół radców prawnych zawsze jest bezpłatna. Staramy się zapoznać z Państwa dokumentami w ciągu 1 dnia roboczego. W przypadku braku kontaktu po tym terminie prosimy o telefon pod wskazany wyżej numer telefonu. Istnieje możliwość osobistej konsultacji w kancelarii w Warszawie lub we Wrocławiu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Nasza lokalizacja

Napisz do nas

  Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że w celu zapewnienia sprawnego przekazywania dokumentów za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, maksymalny rozmiar przesłanych załączników wynosi 20MB.

  Limit przy jednorazowym wysyłaniu, wynosi 10 plików.

  W przypadku, gdy mają Państwo do przesłania większe dokumenty, serdecznie prosimy o spakowanie ich do formatu ZIP.
  Następnie, można je wysłać na jeden z poniższych adresów: m.pludowski@kppp.pl lub za pośrednictwem strony https://wetransfer.com.

  * Wszystkie pola są wymagane do wysłania formularza.

  Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka Prywatności oraz Warunki Usługi obowiązują.