Pomoc prawna

Potrzeba świadczenia pomocy prawnej, której udzielamy w ramach prowadzonej przez nas działalności wynika z konieczności przywrócenia równowagi na rynku usług finansowych w Polsce.

Od 2015 roku zajmujemy się kompleksową obsługą prawną spraw związanych z kredytami frankowymi. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz licznemu zespołowi ekspertów z tej materii, odnotowaliśmy wiele wygranych.

Zajmujemy się kredytami „pseudofrankowymi” zarówno w zakresie umów kredytowych indeksowanych/waloryzowanych, jak i denominowanych, umowami cały czas trwającymi oraz umowami już zakończonymi poprzez spłatę kredytu, a także w których bank sam skierował sprawę do sądu w związku z wcześniej dokonanym wypowiedzeniem.

Obecnie Kancelaria posiada zespół radców prawnych wykwalikowany w dziedzinie pomocy frankowiczom, którzy świadczą pomoc prawną na terenie całego kraju.

Powierzyło nam swoje sprawy liczne grono klientów w związku z powyższym staramy się cały czas rozwijać i udoskonalać naszą wiedzę, co pozwoli osiągać najlepsze rezultaty w przyszłości.